Nowość na rynku – kosmetyki Ewy Chodakowskiej

Kim jest Ewa Chodakowska?

Ewy Chodakowskiej nie trzeba chyba nikomu przedstawiać. Jest to przecież trenerska wszystkich Polek. Wie doskonale, jak zmotywować kobiety, aby zawalczyły o zdrowie, jak i także lepszą wersją siebie. Wie także, jak bardzo ważna jest pielęgnacja odpowiednia, bo to ona razem z ciałem umięśnionym składa się na naprawdę piękny wygląd. Nic zatem dziwnego, że Ewa Chodakowska wyprodukowała swoje własne kosmetyki. Kosmetyki Chodakowska cieszą się ogromną popularnością.

Kosmetyki naturalne beBIO

Ewie Chodakowskiej wciąż jest mało. Kompletnie nie wystarczyła jej rewolucja w fizycznej aktywności kobiet. Teraz ją przeprowadza w kosmetyczce. Trenerka zachęca do wybierania kosmetyków, które składają się wyłącznie z naturalnych składników. Dzięki nim w sposób bezpieczny zadbamy o nasze ciało. Wie doskonale, jak to ma duże znacznie, co na swoją skórę nakładamy. Oczywiście Ewa Chodakowska nie stworzyła kosmetyków samodzielnie. Stworzyła je z wieloma ekspertami. Nie musimy się zatem obawiać o jakieś niedopracowania. Wiemy doskonale, że Ewa Chodakowska jest twarzą kosmetyków. Kosmetyki Ewy Chodakowskiej składają się w dziewięćdziesięciu dziewięciu procentach ze składników, które są naturalnego pochodzenia. Zaletą kosmetyków beBIO jest na pewno zawartość superfoods, których jak dotąd w żadnych kosmetykach tak wiele nie było. Mowa tutaj o kwiecie japońskiej wiśni, chia, goi, chlorelli, pieprzy afrykańskim, granacie, trawie cytrynowej, bambusie, siemieniu lnianym, maśle shea, aloesowi, kokosowi, soli morskiej oraz oleju roślinnym..

Co znajdziemy w zestawie kosmetyków Ewy Chodakowskiej?

W linii kosmetycznej Ewy Chodakowskiej możemy znaleźć bardzo wiele ciekawych kosmetyków, których z pewnością każdy z nas używa. Co możemy tutaj wymienić? Na pewno są to żele pod prysznic. Żele pod prysznic z tej serii nie wysuszają oraz także nie podrażniają skóry. Mają dziewięćdziesiąt dziewięć koma cztery procent naturalnych składników, które nawilżają, pielęgnują oraz odżywiają.

Świetne są także balsamy do ciała. Pielęgnują one skórę. Do każdego z balsamu dodano między innymi masła shea oraz masła kakaowe. Znajdziemy w nich oleje roślinne oraz sok z liści aloesu.

Poleca się także dezodoranty. Zapobiegają one powstawaniu dosyć nieprzyjemnego zapachu pod pachami, a do tego pielęgnują dodatkowo. Składnikiem, który działa w dezodorancie naturalnym jest minerał o nazwie ałun, który ma antybakteryjne działanie, a do tego ściągające i antyseptyczne.

Kobieta zdjęcie utworzone przez pressfoto - pl.freepik.com